Andriy KozlovskiyAndriy Kozlovskiy
Привіт!

Мене звати Андрій, я весільний та сімейний фотограф. Я ціную миті і фотографуючи – сміюсь і плачу, проживаючи кожну з них як свою власну.

Ваші посмішки та щирі емоції допомагають мені створювати живі та легкі фото, що надовго берегтимуть спогади про найдорожче!

Перш, ніж говорити про послуги, які я надаю — хотілося б сказати кілька слів про те, як я фотографую

Якщо ви виберете мене своїм весільним фотографом — вам не прийдеться довго стояти в натягнутих та штучних позах, чи займатись на камеру різними дурницями. Атмосфера, яка оточуватиме вас протягом дня – це найважливіше. І вона повинна бути легкою, природньою та невимушеною. На моїх фотографіях люди посміхаються та радіють, бо весілля – це в першу чергу свято. Фотографії виходять живими та щирими, на них багато уваги рідним та близьким – бо саме такі фотографії з часом стають найважливішими.

 

На вашому весіллі я буду охайно одягнутий, ввічливий та приємний у спілкуванні. Завжди зможу допомогти та порадити, а в ті моменти коли це буде необхідно — стати максимально непомітним. На кожне весілля я беру два комплекти обладнання, а всі ваші фотографії будуть зберігатись мінімум у двох екземплярах – щоб жоден кадр не був втрачений. Я розумію всю відповідальність, що лежить на мені, як на фотографі – оскільки жодне весілля не можна перенести, чи повторити.

 

Після вашого весілля, невелику серію фотографій (~30 шт.) ви отримаєте уже протягом перших двох тижнів, решту фотографій будуть готові протягом трьох місяців, всі вони будуть оброблені у відповідності до мого портфоліо та записані на дерев’яний флеш-накопичувач. Також ви можете не турбуватись стосовно збереження ваших фотографій – у вартість включено збереження резервної копії архіву протягом 3-х років.